Terug

Ons team

Bij Regio Rivierenland werken we met ongeveer 80 vaste collega’s en 40 collega’s binnen onze flexibele schil. 

Foto Ada
Ada van Wijk Directiesecretaresse UBR / Beleidsadviseur DIV
Foto Adalet
Adalet Sahin Financieel administratief medewerker
Foto Ali
Ali Ikde Programmamedewerker
Foto Amina
Amina Jabli Regiocoördinator Inburgering
Foto Angga
Angga Nanlohy-Matitaputty Financieel ontzorger Inburgering
Foto Anke
Anke Demers Leerplichtambtenaar Zaltbommel ademers@regiorivierenland.nl 06-15008849
Foto Annemieke
Annemieke Spit FruitDelta: Programmamanager Duurzaamheid
Foto Arie
Arie van Cuylenborg Functionaris gegevensbescherming fg@regiorivierenland.nl
Foto Asta
Asta van Droffelaar FruitDelta: programmamanager Regio Deal avandroffelaar@regiorivierenland.nl
Foto Astrid
Astrid Beukhof-Banks Leerplichtambtenaar Buren abeukhof@regiorivierenland.nl 06-15685936
Foto Barbara van Beuningen
Barbara van Beuningen Leveranciersmanager Wmo Jeugd contractmanagers@regiorivierenland.nl
Foto Barbara Looijmans
Barbara Looijmans Inkoop: administratief medewerker
Foto Bertil
Bertil Rebel Strategisch Adviseur Public Affairs & Lobby
Foto bloesem
Bouchra Boussekla Consulent Inburgering
Foto Camilo
Camilo Schurink Contractbeheerder Versis
Foto Carina
Carina Machielsen HR-adviseur
Foto Bloesem
Dianne van der Burg Leveranciersmanager Wmo Jeugd
Foto Eline
Eline Stam - Van Kessel FruitDelta: programmamanager Wonen
Foto Elly
Elly de Gier Inkoopconsulent
Foto Emmanouil
Emmanouil Levendis Teammanager Inburgering
Foto Esin
Esin Oztekin Leerplicht: administratief medewerker leerplicht@regiorivierenland.nl 0344- 638505
Foto Guusje
Guusje de Wit Doorstroomcoach gdewit@regiorivierenland.nl
Foto Ilse
Ilse Visée Inkoopadviseur
Foto Ine
Ine van de Scheur Leerplicht: administratief medewerker leerplicht@regiorivierenland.nl 0344- 638505
Foto Irma Evers
Irma Evers Doorstroomcoach ievers@regiorivierenland.nl
Foto Irma Verweij
Irma Verweij Doorstroomcoach iverweij@regiorivierenland.nl
Foto Jacqueline Lauffer
Jacqueline Lauffer Managementassistent
Foto Jacqueline Wouters
Jacqueline Wouters Administratief medewerker jwouters@regiorivierenland.nl
Foto Janneke
Janneke Hakkert Secretaris/Directeur
Foto Jantien Jongepier
Jantien Jongepier Projectleider Huiselijk geweld en kindermishandeling, voorzitter RET, strategisch beleidsadviseur jeugd
Foto Jantine Pietersen
Jantine Pieterson Functioneel applicatiebeheerder
Foto Jan-Willem
Jan-Willem Brondsema Doorstroomcoach jbrondsema@regiorivierenland.nl
Foto Jochem
Jochem Huibers Strategisch beleidsadviseur WMO
Foto Joep
Joep Schalkx Teammanager uitvoering sociaal domein en inkoop
Foto John
John het Lam Wmo Jeugd: administratief medewerker
Foto Joyce
Joyce Mombarg Financieel adviseur
Bloesem
Judith Lagendijk Leveranciersmanager Wmo Jeugd
Bloesem
Julie Fijnje FruitDelta: programmamanager Mobiliteit
Foto Jurian
Jurian Burgers Projectsecretaris Gebiedsagenda
Foto Katja
Katja van der Pol Doorstroomcoach kvanderpol@regiorivierenland.nl
Foto Lotte
Lotte Grotenhuis Leerplichtambtenaar West Betuwe lgrotenhuis@regiorivierenland.nl 06-11736965
Foto Ludolf
Ludolf van Lith Programmamanager Logistiek & vestigingsklimaat bedrijven
Foto Maaike
Maaike Kuin Leerplichtambtenaar
Foto bloesem
Maaike Kunst Secretaris JBT en RET
Foto Bloesem
Maartje Hielkema Inburgeringsconsulent
Foto Marieke
Marieke Soetekouw Teammanager Leerplicht en Doorstroompunt msoetekouw@regiorivierenland.nl
Foto Marjan
Marjan Kievit Beleidsadviseur Juridische zaken
Foto Marleen Imthorn
Marleen Imthorn Financieel Adviseur
Foto Marijke de Ruijter
Marijke de Ruijter Contractbeheerder Wmo Jeugd
Foto Marijke Toorman
Marijke Toorman Communicatie-adviseur mtoorman@regiorivierenland.nl
Foto Matthijs
Matthijs van Doorn WMO-Jeugd: Strategisch beleidsadviseur
Foto Bloesem
Max Angkotta Leerplichtambtenaar West Maas en Waal (a.i.) mangkotta@regiorivierenland.nl 06-53914932
Bloesem
Melvin Ernst Leveranciersmanager Wmo-Jeugd
Foto bloesem
Merel Brouwer Inburgeringsconsulent
Foto Monique
Monique Eekhof Secretariaat/Projectondersteuning
Foto Momen
Momen Abulebdeh Inburgeringsconsulent
Foto Natalie
Natalie Bremmer-Ursinus Manager programma's en projecten
Foto Neveen
Neveen Dabbagh Sleutelpersoon Inburgering
Foto Nicole
Nicole Stevens - Westerterp RW-POA
Foto Perry
Perry Ceelen FruitDelta: programmamedewerker Mobiliteit en Wonen
Foto Petra Kusters
Petra Kusters Leerplicht: administratief medewerker leerplicht@regiorivierenland.nl 0344- 638505
Foto Petra Teerink
Petra Teerink Medewerker Documentaire Informatievoorziening
Foto Qwenny
Qwenny Leenders Leerplichtambtenaar West Betuwe qleenders@regiorivierenland.nl 06-29520455
Foto Resi
Resi ten Have Leerplichtambtenaar Neder-Betuwe rtenhave@regiorivierenland.nl 06-27823136
Foto Rianne
Rianne Koetsier Inkoopadviseur
Foto Roelof Jan
Roelof Jan Dekens Leveranciersmanager Wmo Jeugd contractmanagers@regiorivierenland.nl
Foto Rogier
Rogier Roding Projectleider Versis beheerbureau@versis.nl
Foto Rutger
Rutger Wintjens Strategisch adviseur Onderwijs & Arbeidsmarkt
Foto Sabine
Sabine de Best Contractbeheerder Versis beheerbureau@versis.nl
Foto Sali
Sali Alhaiji Sleutelpersoon Inburgering
Foto Sarab
Sarab Hamel Inburgeringsconsulent
Bloesem
Stevianne Groeneveld Wmo Jeugd: Data-analist
Foto Tjark
Tjark Waegemakers Financieel ontzorger Inburgering
Foto Veronique
Veronique Stevens Programmamanager gebiedsagenda FruitDelta
Foto Wendel
Wendel van Hees Doorstroomcoach wvanhees@regiorivierenland.nl
Foto Wesley
Wesley van Verseveld Allround ICT specialist
Foto Wilma
Wilma Pesulima Receptionist
Foto Wouter
Wouter Minkhorst Teammanager Bedrijfsvoering