Terug

Onderwijs voor iedereen

Je kunt Team Leerplicht bereiken via het algemene nummer 0344-63 85 05 of leerplicht@regiorivierenland.nl

Vermeld daarbij het volgende: uw naam en telefoonnummer en de volledige naam en adres van het kind zoals opgenomen in de Gemeentelijke Basisregistratie. 

Ons adres is: Burgemeester van Lith de Jeudelaan 3 4001 VK Tiel

Foto Anke
Anke Demers Leerplichtambtenaar Zaltbommel ademers@regiorivierenland.nl 06-15008849
Foto Astrid
Astrid Beukhof-Banks Leerplichtambtenaar Buren abeukhof@regiorivierenland.nl 06-15685936
Foto Esin
Esin Oztekin Leerplicht: administratief medewerker leerplicht@regiorivierenland.nl 0344- 638505
Foto Ine
Ine van de Scheur Leerplicht: administratief medewerker leerplicht@regiorivierenland.nl 0344- 638505
Foto Jantine Pietersen
Jantine Pieterson Functioneel applicatiebeheerder
Foto Lotte
Lotte Grotenhuis Leerplichtambtenaar West Betuwe lgrotenhuis@regiorivierenland.nl 06-11736965
Foto Maaike
Maaike Kuin Leerplichtambtenaar
Foto Marieke
Marieke Soetekouw Teammanager Leerplicht en Doorstroompunt msoetekouw@regiorivierenland.nl
Foto Bloesem
Max Angkotta Leerplichtambtenaar West Maas en Waal (a.i.) mangkotta@regiorivierenland.nl 06-53914932
Foto Petra Kusters
Petra Kusters Leerplicht: administratief medewerker leerplicht@regiorivierenland.nl 0344- 638505
Foto Qwenny
Qwenny Leenders Leerplichtambtenaar West Betuwe qleenders@regiorivierenland.nl 06-29520455